Sorumluluk Reddi Beyanı

 kilosu.com sitemizdeki sergilenen fiyatların doğruluğunu veya güvenilirliğini garanti etmiyoruz. Fiyatlar ve bilgiler, çeşitli kaynaklar araştırılarak bir araya getirilmiş olup, sosyal medya, web siteleri, alışveriş siteleri, haber siteleri gibi kaynaklardan elde edilen bilgilerin tutarlı, garanti veya değişmez olduğunu garanti etmek mümkün değildir.


Web sitemizde yer verilen herhangi bir ürün veya bilgiden kaynaklanacak herhangi bir yanlış bilgi veya zarar için sorumluluk kabul edilmez. Ziyaretçiler, fiyatları ve ürünleri kendi insiyatiflerine bağlı kalarak araştırmalı ve kullanmalıdır. Oluşabilecek bütün olumsuz durumları kabul ederek ve kendi iradeleri altında hareket etmelidirler.


Sunduğumuz fiyat listelerindeki web sitelerinin alışveriş için veya bilgi edinmek için güvenli, hatasız veya zararlı virüslerden arındırılmış olduğununun garantisini vermiyoruz. Bizler sadece web ortamında, pazarlarda, marketlerde, sıradan kullanıcıların herkese açık bir şekilde erişebildiği bilgileri yazı haline getiriyoruz. Fiyatların ve ürünlerin bulunduğu web sitelerinin güvenilir olup olmadığını araştırmak kullanıcıların sorumluluğundadır. Link ile yönlendirme yaptığımız hiçbir alışveriş sitesinib güvenilir olduğunu garanti etmiyoruz.


kilosucom sitesini kullanarak, yukarıdaki sıralanan beyanı ve kullanım şartlarını kabul etmiş olursunuz. Bu nedenle, web sitemizi kullanmadan önce bireysel olarak kendi araştırmanızı yapmak, sunulan bilgileri mantıksal olarak değerlendirmek ve kararlarınızı vermeniz bizim için önemlidir.


Kafanıza takılan sorular, herhangi bir şikayet veya geri bildirim için lütfen bize ulaşın. Fakat, web sitemizin kullanımından dolayı kaynaklanan hiçbir olumsuz sonuçtan ötürü sorumluluk kabul etmeyeceğimizi sizlere bildirmek ve hatırlatmak isteriz.




Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

EV MANTISI KAÇ LİRA 2023 Ev Mantısı 1 Kilo Fiyatı

ChatGPT sohbet robotundan alan adımızı değerlendirmesini istedik

KIYMA FİYATI ne kadar? KIYMA Kaç Lira Kaç TL Kaç Para 2023