İletişim

 Her türlü görüş, istek ve şikayetleriniz için bize serhatuzunkok@gmail.com adresinden ve 0544 403 31 48 numarasından ulaşabilirsiniz...

Merhaba sayın ziyaretçimiz,

Bizimle iletişime geçmeden önce size daha hızlı ve etkin bir şekilde yardımcı olabilmemiz için aşağıda belirtmiş olduğumuz hususları incelemeniz önem arz etmektedir. Hazırladığımız yönergeler, doldurduğunuz formun doğru birime yönlendirilmesini ve size en verimli şekilde destek verilebilmesini sağlayacaktır.


Eğer bildirmek istediğiniz bir şikayetiniz varsa;


– Lütfen ilgili şikayetinizin detaylı ve anlaşılır biçimde açıklamasını yapın ve karşılaştığınız durumun hangi tarihte ve saatte ortaya çıktığını mutlaka belirtin.

– Şayet elinizde herhangi bir kanıt (ekran görüntüleri, belgeler vs.) varsa, bu bilgileri de eklemenizi tavsiye ederiz.

 

Eğer bir öneri veya talebiniz var ise;


– Talebinizin tam olarak ne içerdiğini açık ve hızlı anlaşılır bir şekilde anlatın ve gerekli olabilecek ayrıntılara yer verin.

– Eğer söz konusu talebiniz acil bir şekilde, hızla incelenmesi gerekiyorsa mutlaka belirtin.

– Talebinizin ne kadar önemli olduğuna dair bilgiler sunmanız, size tarafımızdan daha hızlı bir cevap almanızda yardımcı olabilir.


Yukarıdaki hususlar göz önünde bulundurularak doldurulan iletişim formu, sizinle daha etkin iletişim kurabilmemizi ve ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüm bulmamızı kolaylaştırır. Tarafımıza sağlayacağınız bütün bilgilerin gizlilik prensibimize uygun olarak kullanılacağını önemle bildirmek isteriz.


Önerileriniz, eleştirileriniz veya herhangi bir konuda desteğe ihtiyacınız varsa, lütfen herhangi bir kaygı duymadn bize ulaşın. Size en uygun çözümleri üretmekten büyük mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.


Saygılarımızı sunarız, 

kilosu.com yönetimi

(Dilerseniz e mail atarak dilerseniz iletişim formumuzu kullanarak bize ulaşabilirsiniz)

Bize buraya tıklayarak e-posta gönderebilirsiniz

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

EV MANTISI KAÇ LİRA 2023 Ev Mantısı 1 Kilo Fiyatı

ChatGPT sohbet robotundan alan adımızı değerlendirmesini istedik

KIYMA FİYATI ne kadar? KIYMA Kaç Lira Kaç TL Kaç Para 2023