Kullanım Şartları ve Koşulları Sayfası

1. Kabul Edilen Şartlar;

kilosu.com internet sitesini kullanarak ve içerisinde bulunan herhangi bir sayfayı ziyaret ederek aşağıda sıralanmış olan şartları kabul etmiş sayılırsınız:


1.1. kilosu.com sitesini ziyaret ederek, sizlere Türkçe dilinde sunulmuş olan kullanım koşullarının tamamını anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

1.2. Siteyi yasal amaçlarla kullanmayı kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

1.3. 18 yaşın altında bulunmanız halinde veli veya vasinizin izni ile siteyi kullanma hakkına sahip olduğunuzu beyan etmiş olursunuz.


2. Kullanıcıların Sorumluluğu;


2.1. Sitemizde bulunan yazıların içerisinde bulunan bilgileri tarafsız bir bakış açısı ile değerlendirip, şahısları bilgilendirmek amacı ile kullanmalısınız.

2.2. Siteye erişiminizin ve bütün kullanımınızın,tamamen,şahsınızın sorumluluğu altında olduğunu kabul etmelisiniz.

2.3. Web sitemizde yayınlamış olduğumuz her türden içeriği ve bilgiyi yasa dışı olabilecek bir takım faaliyetlerde kullanmamayı taahhüt etmelisiniz.

2.4. Site üzerinde yayında bulunan tüm materyalleri izin almadan bütün olarak kopyalamamayı veya başka mecralarda dağıtmamayı taahhüt etmelisiniz.


3. Fikri Mülkiyet Hakları;


3.1. Sitede yayında bulunan yazı, fotoğraf, logo, grafik ve diğer materyaller sitenin sahibi tarafından telif hakları ile korunmaktadır ve Türkiye Cumhuriyeti kanunlar, Uluslar arası yasalar ile ilgili kanunlarla korunmaktadır.

3.2. kilosu.com internet sitesindeki materyalleri kopyalamak, dağıtmak veya izinsiz kullanmak yasaktır.

3.3. Site içerisinde bulunan materyallerin kullanımı, yalnızca kişisel ve ticari olmayan amaçlar ile sınırlıdır.


4. Üçüncü Taraf Bağlantıları;


4.1. kilosu.com internet sitesinde üçüncü taraf web sitelerine ve uygulamalara ait çeşitli bağlantılar bulunabilir. Bu bağlantılar yalnızca ziyaretçileri bilgilendirme amacı ile yayınlanmaktadır.

4.2. Üçüncü taraf web sitelerin veya uygulamaların içeriklerinin güvenliği hususunda kesinlikle sorumluluk üstlenmemekteyiz.

4.3. Web sitemizde yazıları içerisinde bulunan linklere tıklamadan önce, tarafsız bir şekilde analiz yapmanız ve kendi mantık süzgeciniz ile çeşitli güvenlik önlemlerinizi almanız tavsiye edilir.


5. Sorumluluk Reddi;


5.1. kilosu.com internet sitesinde bulunan içerikler sizlere içerisinde bulunan tarihte “olduğu gibi” yayına alınmaktadır. Herhangi bir garanti veya taahhüt olmadan kullanılmaktadır.

5.2. Sitemizin kullanımı sonrasında kaynaklanabilecek herhangi bir maddi ve manevi zarardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.


6. Gizlilik Politikası;


6.1. kilosu.com internet sitesi kullanıcıların gizliliğine son derece önem vermektedir. Kişisel verilerinizin hangi yöntemlerle toplandığı, kayıt altına alındığı, kullanıldığı ve korunduğu hakkında daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamız başlıklı sayfamızı mutlaka inceleyiniz.


7. Yapılacak Değişiklikler;


7.1. İlerleyen dönemde kullanım koşullarımızdaki yapılabilecek değişiklikleri herhangi bir bildirim yapmaksızın yapma hakkımız saklıdır.

7.2. Kullanım şartlarımızdaki yapılabilecek muhtemel değişiklikleri takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

8. İletişim;


8.1. Kullanım koşullarımız ile ilgili sorularınız veya önerileriniz varsa bizimle iletişim kurmaktan sakın çekinmeyin.

Yukarıda maddeler halinde sıralanan bu kullanım koşulları son güncelleme tarihinden itibaren geçerlidir. Lütfen yayınlamış olduğumuz kullanım koşullarımızı düzenli olarak gözden geçirin.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

EV MANTISI KAÇ LİRA 2023 Ev Mantısı 1 Kilo Fiyatı

ChatGPT sohbet robotundan alan adımızı değerlendirmesini istedik

KIYMA FİYATI ne kadar? KIYMA Kaç Lira Kaç TL Kaç Para 2023